Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Продавам стан

43 000 EUR

Shitet nga: Зоран 21 Tet 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продавам стан 42м2 на 4-ти од 5 спрата. Станот е блиску до салата Расадник. Станот се грее на струја и нема лифт. Има подрум 7м2.
Зоран
078-421-046
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione