Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodazba na stan vo Kisela Voda od 78m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Урбан Дом 11 Dhj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ИТНО се продава стан од 78м2 во Кисела Вода со 2 спални соби, дневна, трпезарија, кујна, тераса и централно градско парно.
Урбан Дом
078/253410
Leaflet
Në fillim