Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE PRODAVA POVOLNO STAN VO K.VODA

48 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 20 Qer 17:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan od 54m2, 3-soben, renoviran, na prizemje, maksimalno iskoristen prostor, gradsko parno, vo blizina na dom za slepi.
Evidenten broj 31007
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Dvosoben stan kaj Forca 230 ЕУР
Stan vo K Voda 38 750 ЕУР
STANOVI SO 2 SPALNI SOBI VO KAPISTEC -
Stan vo Kozle 52 000 ЕУР
Në fillim