Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan vo Kisela Voda

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 05 Nën 18:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Божиноски Недвижности продава двособен стан во Кисела Вода на високо приземје. Дневна со кујна и трпезарија, спална, купатило, тераса, паркинг во подземна гаража и подрум. Станот е југоисточно ориентиран.

шифра: 3450
контакт: Благоја 076/355-221
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
STAN VO KOZLE 0 ЕУР
SE IZDAVA TRISOBEN UBAVO OPREMEN STAN LEPTOKARIJA 350 ЕУР
Se izdava 3 soben namesten stan vo Centar 350 ЕУР
4-soben stan Tobako 2 260 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione