Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 46m2 vo Kisela Voda ITNO

33 000 EUR

Shitet nga: Ljupco 23 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe

Itno se prodava stan vo Kisela voda 46m2

I sprat
bez terasa (moznost za izgradba)
bez parno greenje
parking prostor
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione