Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 52m2 VO KISELA VODA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: COREX Real Estate 23 Dhj 16:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
COREX Real Estate
STAN OD 61m2 VO NOVO LISICE renoviran 58 000 ЕУР
STAN OD 35m2 VO TAFTALIDZE dvosoben 0 МКД
STAN VO AERODROM blizu Zeleznicka 103m2 3spalni 0 МКД
STAN OD 86m2 VO AERODROM kaj OUG Puleski 80 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Kisela voda, na ul.Tone Tomsik, vo zgrada postara gradba. 
Vkupna povrsina na stanot e 52m2, so 1 spalna soba, komotna dnevna, zasebna kujna so trpezariska prostorija, banja i 2 terasi nad kvadraturata.
Stanot e delumno renoviran (pvc prozorci smeneti).
Pozicioniran e na kat8 (od 9kata), ima lift i jugoistocen otvoren pogled.
Greenjeto e reseno so centralno gradsko parno.
Parking:sloboden za stanarite.
Podrum:3m2.

Cena: po dogovor!
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra:1470
Kontakt: 076 200 794 agent Metodija 
metodija@corex.mk
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
Leaflet
COREX Real Estate
STAN OD 96m2 VO AERODROM kaj TC Capitol 82 000 ЕУР
STAN OD 64m2 VO NOVO LISICE  4kat 52 500 ЕУР
SE IZDAVA STAN 74m2 VO AERODROM kaj Vucko 0 МКД
SE IZDAVA LUKS STAN VO CENTAR 72m2 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione