Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 62m2 vo Kisela Voda

0 EUR

Shitet nga: Bojan 20 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava trosoben stan od 62 m2, so dve spalni, golema dnevna, kujna so trpezarija i kupatilo ( so 2 toaleta) i dve terasi.
Stanot se naoga na prv kat (nad lokalite) i gleda kon Istok i Jug. Stanot e lociran vo Kisela Voda kaj Stopanska banka. (gradba "Dabar" 2004).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione