Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 74m2 vo Kosela Voda

50 000 EUR

Shitet nga: Pavlina 08 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Se prodava stan od 74m2, vo kisela voda vo zgradite karsi slepiot dom.cena povolno, ve molam javuvanja posle 16h
Pavlina
072236285
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione