Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Skopje

0 MKD

Shitet nga: Sasko 31 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na prizemje na ulica 23 Oktomvri (ex Vladimir Komarov) vo Ostrovo , Skopje pozadi t.c. Skopjanka. Stanot e 58m2 + 7m2 podrumska prostorija . Stanot e so centralno greenje.
kontakt: 071-315-534 Andosika
071-339-664 Sasko
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione