Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan Kisela Voda itno

780 EUR

Shitet nga: Nale 23 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava trosoben stan 78m2 vo Kisela Voda sproti park Makedonija i kulite Rasadnik. Stanot e na 3-ti kat, so jugoistocna orientacija i gleda kon Vodno - raspolaga so komforna dnevna, kujna, 2 spalni, kupatilo, pomosna prostorija i terasa i priklucen e na centralno greenje. Isto taka, stanot moze da se prodava i celosno opremen.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione