Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 41m2 1 spalna kaj Sampionce

33 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 20 Qer 14:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan od 68m2 vo Avtokomanda 46 000 ЕУР
Stan od 85m2 so 2 spalni do Fak. za Turizam 75 000 ЕУР
SUPER STAN KOMPLET RENOVIRAN KISELA VODA 68m2 47 000 ЕУР
Renoviran stan so 2 spalni Karpos 1 kaj masinski 51 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
s 33175

Se prodava odlicen,renoviran stan so 1 spalna soba.Stanot ima zapadna orientacija.Se naoga kaj Sampionce vo Kisela voda.

cena 33000

tel 02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim