Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 54m2 vo Kisela Voda

48 800 EUR

Shitet nga: Miki 15 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo kisela boda na ul narodni heroi posle sp market so 54 m2 so prekrasen raspored dnevna so kujna dve spalni toalet so banja i gostinsko wc gradba 2004 stanot e na prizemje kontakt 070/275/907 miki
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione