Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 70m2 na prizemje Kisela Voda

50 000 EUR

Shitet nga: igor 09 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
stanot e na prizemje so pogled i napred i pozadi od zgradata na mirno mesto
Leaflet
Në fillim