Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na prv sprat

950 EUR

Shitet nga: Dejan 19 Qer 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stan so dnevna-kujna dve golemi spalni dve banji dve terasi i ostava so povrsina od 78 m2
Leaflet
Në fillim