Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 47m2 vo Kisela Voda

52 000 EUR

Shitet nga: Naum 27 Maj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Стан на приземје 47м2+50м2 дворно место во Кисела Вода , реновиран, празен, со наместена кујна. Со сопствено парно на струја. Со чист имотен лист, без никакви правни пречки за продажба.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione