Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Stan od 53m2 vo Kisela Voda

40 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 28 Nën 12:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
s;28395 Ce prodava stan vo K.Voda na odlicna lokacija so ekstra cena.Stanot raspolaga so spalna,detska,kujna dnevna so trpezarija,dve terasi i wc.Stanot e 53m na 6/7 so lift parking vo blizina na skolo ,gradinka,marketi banki ,park.Iformacii na tel 023246-245 078/427-007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan vo Kisela Voda 38m2 35 500 ЕУР
Stan vo Zelezara 33m2 25 000 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Aerodrom do poliklinika 160 ЕУР
Nov stan od 52m2 vo Kisela Voda 43 000 ЕУР
Në fillim