Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 57m2 vo Kisela Voda

55 000 EUR

Shitet nga: Искра 19 Qer 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е со површина од 57 м2 и подрум од е комплетно реновиран со електрична и водоводна инсталација,прозорци и врати и веднаш вселив. Има мозност за договарање на цената. Се наога во близина на СП Маркет.
Искра
072212290
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione