Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 76M2 VO KISELA VODA

Shitet nga: Соња 17 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е трособен, со убава тераса и поглед према Водно. Се наоѓа на трети спрат и има лифт.
Соња
071344202
Leaflet
Në fillim