Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO CRNICE

0 EUR

Shitet nga: Ratko 18 Korr 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam nov stan vo naselba Crnice, stanot e vo nova zgrada od 3kata, na prizemje, raspolaga so edno kupatilo i edno gostinsko vc, dve spalni sobi i golema dnevna prostorija so trpezarija i kujna, voedno ima i nadvoresna letna kujna, odlicna lokacija nad crkvata Sv. Petka so pogled kon Skopje, raspolaga so vnatresna korisna povrsina od 80m2 (plus terasa 16m2 )i dvorna sopstvena povrsina od 110m2, vo stanot e postavena instalacija za zatopluvanje na struja/i sistem na peleti, odlicna izolacija, vednas vseliv.

Cena po dogovor

Kontakt lice : Lori 070 397-691
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione