Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO K VODA 53 m2

0 MKD

Shitet nga: Dijana 19 Qer 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan od 53 m2 vo naselba K.Voda na ul .Hristo Tatarcev 47T. (so imoten list)
Stanot e na 6 sprat vo nova gradba ima salon so kujna,spalna soba WC dve terasi .
Bidejki e na posleden sprat (6ti) poseduvam dokument so potpisi od site stanari za mozna dogradba / adaptacija ili nadgradba ,nad stanot ima ploca so dopolnitelen pokriv kade ima moznost za dogradba na prostorija .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione