Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO K VODA

62 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 26 Sht 12:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Евидентен бр: 3121
Контакт: Божиноски 076 355 224
Станот се наоѓа во близина на Економското школо.
Има две спални соби,кујна со трпезарија,дневна соба,бања,три тераси.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava stan vo Taftalige 1 0 МКД
Plac vo Rezidencijalen del na Vodno 0 МКД
TRISOBEN STAN 76M2 KAJ ROMANSKA AMBASAD 0 МКД
Dvosoben stan vo Kisela Voda 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione