Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO KISELA VODA OD 49m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 25 Sht 12:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Евидентен бр: 9414
Контакт:Божиноски 076 355 224

Станот е со една спална,дневна,кујна,бања,тераса.
4/7 кат има лифт.
Реновиран
ПВЦ прозори
Ламинат
Ролетни
Врати внатрешни нови
Блиндор врата
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Novogradba stanovi vo Karpos 0 МКД
NOV NEVSELEN TROSOBEN STAN 62m2 TAFTALIDZE1 0 МКД
Prekrasen stan vo Aerodrom 59 000 ЕУР
KUKA VIKEND NASELBA LUBOTEN 25 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione