Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

42 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 23 Nën 13:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA POVOLNO KANCELARIJA VO CENTAR 300 ЕУР
NOV STAN VO AVTOKOMANDA 66 300 ЕУР
Stan vo Centar za kratok prestoj short therm rent 0 МКД
TOP STAN VO N.LISICE 60 900 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Со поглед накај Водно на 7 кат, алуминиумски прозори и нова кровна конструкција, подрум од 3м2.градско парно.
Евидентен бр:25784
Контакт тел:078/339-361
Игор
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan od 103m2 kaj Simpo 950 ЕУР
SE IZDAVA LUX STAN VO BLIZINA NA OU PESTАLOCI 400 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO KAPISTEC 180 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN VO AERODROM OD 101M2 450 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione