Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

67 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 14 Gush 15:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан дуплекс од 116 м2, надградба на стара зграда, по цена од 67000 евра
ИТНО
станот има две спални и можност за трета, голема дневна, кујна и трпезарија и два тоалета.
моб: 078 403 704 Филип; 078 443 510 Горде
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan od 48m2 vo Przino 45 600 EUR
Kuka vo Vlae 0 EUR
Se izdava stan vo Centar 200 EUR
Kuka vo Radisani 120 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione