Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

0 EUR

Shitet nga: Елена 01 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан од 60 m2 во кисела вода позади старото кино кај кафиж ГЕТ на 4в спрат со парно плус гаража - цена по договор
Телефон за контакт 075 387 949
Елена
075387949
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione