Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

45 000 EUR

Shitet nga: Dimitar 17 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo kisela voda ul. Gjorgji Sugare broj 14 na prizemje od 45m2 plus dvor od 15 m2 za sopstveni potrebi . Stanot e nova gradba vo nego ima tri vgradeni lizgacki plakari,kujna nova ,wc komplet opremeno
Dimitar
075420288
Leaflet
Në fillim