Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela voda

40 000 EUR

Shitet nga: Atanas 18 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava Stan vo k voda 57m2 dve sobi kujna,tarasa +8 m2 podrum. Stanot e vo dobra sostojba, vednas vseliv. Ima parking I ne e na glavna ulica
Leaflet
Në fillim