Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO KISELA VODA

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 20 Qer 10:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov prazen stan kaj cveten pazar 200 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo K.Voda 1 200 ЕУР
DUKAN VO STROG CENTAR 49m2 RENT 1 100 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Двособен стан на високо приземје во близина на школото Доситеј Обрадовиќ.Година на градба 2012.
Ев.број 31464
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava stan vo Centar 0 МКД
Se izdava povolen stan vo Aerodrom 180 ЕУР
3 Soben stan vo Aerodrom 60 000 ЕУР
SE IZDAVA UBAV STAN VO KISELA VODA 280 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione