Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 16 Jan 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Kisela Voda od :
-60 m2 i 70 m2 po cena od 1050 evra za m2.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Se izdava stan na Juzen Bulevar 250 EUR
Stan vo Novo Lisice 72 000 EUR
Se izdava garsonjera vo Debar Maalo 200 EUR
Stan od 63m2 vo Karpos 63 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione