Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

44 400 EUR

Shitet nga: Mile 20 Qer 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во населба К.Вода кај домот на слепи лица. Во станот воопшто не е живеано и се продава комплетно наместен како што е на сликите . Цената изнесува 44.400 евра. Телефон за контакт 070 542 508.
Leaflet
Në fillim