Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

67 000 EUR

Shitet nga: Mila Docevska 30 Korr 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan vo Kisela Voda 64m2 (56m2+8m2terasi).Gradba na zgrada 2005g.renoviran uste ednas vo 2017g.Raspolaga so 1spalana,1mala detska soba,dnevna so kujna i trpezarija,2 toaleti i 2 terasi.Stanot se prodava namesten,moze i prazen po dogovor.Cena 1.050 eur ima prostor za dogovaranje
Mila Docevska
0038970341619
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione