Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO RASADNIK

62 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 15 Sht 16:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Centar 41m2 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 50m2 VO KARPOS CITY MALL 320 ЕУР
Stan od 62m2 vo Vlae 62 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Комплетно реновиран стан во Расадник, на одлична локација, 6 - ти кат од 12, зградата има лифт, централно греење.

Цена 62.000 евра
Ев. Бр. 26715
Контакт: Филип 078 / 339 361
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR POVOLNO 350 ЕУР
STAN VO KAPISTEC 200 ЕУР
STAN VO GORCE PETROV CENA POVOLNA 29 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione