Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi na potkrovje vo Kisela Voda

Shitet nga: Liljana 11 Qer 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Prodavam novi stanovi na potkrovje na atraktivna lokacija vo Kisela Voda kaj Sampionce.Raspolagame so stanovi od 76m2 so dve spalni, 52 m2 so edna spalna,48m2 so edna spalna i 47m2 so edna spalna.
Tel.za kontakt 072223710 Dario
Liljana
Leaflet
Në fillim