Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo gradba kaj drzaven zavod za revizija

1 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Home International 29 Mar 10:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Home International
Stan od 162m2  na Vodno 1 050 ЕУР
Stanovi vo gradba 36m2 vo Taftalidje 1 300 ЕУР
Deloven prostor vo SC Boris Trajkovski -
Stanovi vo gradba na Ulica Praska -
Се продаваат станови во нова зграда во градба од 64 и 66м2. Становите се во населба Црниче кај државен завод за ревизија и ќе бидат готови во Октомври 2020година.
Зградата е на 2 спрата со лифт.
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070323154
Home International
070323154
Leaflet
Home International
Stan vo belite kuli 85m2   vo Kapistec 1 080 ЕУР
Stan vo Kisela Voda do loko kroko 73 000 ЕУР
Nov luksuzen stan vo Centar Fontana Park 1 150 ЕУР
Stan na ubava lokacija vo Karpos 4 65 000 ЕУР
Në fillim