Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI VO KISELA VODA 36 m2 41 m2 49 m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Пантер Билдинг 23 Shk 13:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Zgradata se gradI po sovremeni gradezni normi i energetska efikasnost.Stanovite se opremeni so parket hrast,sanitarija i plocki prva klasa,medijapanski vnatresni vrati,blinder nadvoresni medijapanski vrati i prozori PVC so 4sezoni na staklo i demit fasada 10sm stiropor

Raspolagame so stanovi od :38m2 42m2 49m2 so edna spalna soba

Пантер Билдинг
078211171, 077565530
Leaflet
Në fillim