Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosben stan vo Kisela Voda

69 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ava dom 22 Mar 13:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nov trosoben stan od 70m2 vo Kisela Voda 320 EUR
SE IZNAJMUVA NOV DVOSOBEN STAN VO AERODROM 200 EUR
NOV TROSOBEN STAN VO RASADNIK 53 000 EUR
LUKSUZEN STAN KOMPLEKS VERINA 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава трособен стан во Кисела Вода со површина од 73 м2 на 7 кат(последен) со лифт. Станот располага со ходник, дневна со трпезарија и кујна, 2 спални соби, купатило и 2 тераси. Цена 69000 евра. Шифра 0016. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010 070360613
Ava dom
078293010
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN AN RUZVELTOVA 260 EUR
SE IZNAJMUVA NOV DVOSOBEN STAN VO AERODROM 200 EUR
SE IZNAJMUVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 350 EUR
SE IZNAJMUVA NOV DVOSOBEN STAN  VO AERODROM 280 EUR
Në fillim