Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN EKSTRA POVOLNO

0 EUR

Shitet nga: Данчо 07 Dhj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава итно трособен стан,со 2 спални соби
убава дневна соба 78м2 со градско парно на 3 кат
без лифт - чист имотен лист - гратис подрум
Цена 750 евра/м2
Данчо
070225423
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione