Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan nov so dve terasi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 30 Maj 10:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava rezidencijalen objekt vo Crnice 1 200 ЕУР
Se izdava stan vo Ostrovo Aerodrom 250 ЕУР
KUKA VO BLIZINA NA DRZAVNA BOLNICA 225 000 ЕУР
Se prodava stan vo Taftalidze 2 55 080 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава нов трособен стан со две тераси. Новоградба на 4кат. Југосисточна ориентација.
Цена по договор
евидентен број 32962
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan 58m2 vo Centar 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA TOP STAN VO CENTAR 300 ЕУР
PREUBAV STAN VO CRNICE 0 МКД
STAN VO CENTAR 65 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione