Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan od 60m2+20m2 во Кисела Voda

45 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Идеал хаус 04 Shk 11:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава трособен стан од 60м2 + 20м2 во Кисела Вода на 5/5 кат во близина на економското училиште. Станот е во завршна фаза. Проширен е со 2 спални соби и голема тераса. Вкупна површина 80м2
Цена 45.500
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Në fillim