Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan od 65m2 vo Novoselski pat

45 000 EUR

Shitet nga: stan 27 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan vo Novoselski Pat 65m2, trosoben, adaptiran so 6m2 podrum. Stanot e na visoko prizemje/4, renoviran, so sopstveno parno, opremena kujna, istocno orientiran.
CENA 45.000 eu.... 075/201-108
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione