Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan od 69m2 vo Kisela Voda

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 04 Sht 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
DVOSOBEN STAN 44m2 VO KISELA VODA KAJ OPSTINATA 46 200 ЕУР
CETVOROSOBEN 108m2 STAN VO KAPISTEC 94 000 ЕУР
OPREMEN DVOSOBEN 54M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 60 000 ЕУР
ODLICEN 3-SOBEN STAN SPROTI GRADEZEN STAN 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava trosoben stan so povrsina od 69m2 vo Kisela Voda.
Stanot raspolaga so dnevna kujna trpezarija,2 spalni sobi,2 banji i terasa.
Orientiran na severoistok
Pozicioniran na 1vi kat
sifra 3069
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ODLICEN STAN UNIVERZALNA 1 150 ЕУР
Novonamesten 70m2 3soben stan so garaza Centar 400 ЕУР
Komplet opremen i renoviran 3-soben 67m2 Kozle 69 000 ЕУР
Novi atraktivni stanovi  Vlae od 25m2 do 108m2 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione