Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO KISELA VODA MECKAROV

56 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ 22 Nën 09:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
070210415
Leaflet
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR DEBAR MAALO 350 ЕУР
Prekrasna kuka vo Gorno Lisice 130 000 ЕУР
Komplet renoviran stan Aerodrom kaj sv. Ilija 250 ЕУР
Se izdava stan vo Kapistec od 30m2 170 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ШИФРА 3162П

СЕ ПРОДАВА СТАН СО ПОВРШИНА ОД 69М2 СО 2 СПАЛНИ СОБИ, НА 2-РИ КАТ СО ЛИФТ. 1 ТЕРАСА И 1 ТОАЛЕТ. ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА.
ЈУГОЗАПАДНА ОРИЕНТАЦИЈА.

56,000 ЕВРА - НЕ Е ФИКСНА

КОНТАКТ 070210415
fans.c[email protected]
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
Фанс Имобилиаре е агенција која успешно работи повеќе години во Скопје. Стекнавме доверба на голем број клиенти. Нашиот љубезен тим во склад со Вашите потреби Ви нуди високо квалитетна и професионална услуга за посредување при купопродажба и закуп на недвижен имот.
Visit our store page
Бул. Асном бр. 9 Show on the map
070210415
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
070210415
Leaflet
Në fillim