Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan vo Kisela voda povolno

Shitet nga: Kisela voda Dje 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava 3 soben stan vo Kisela Voda vo blizina na opstinata. Stanot ima edna golema dnevna soba, dve golemi spalni sobi, golem balkon i toalet. Vo blizinata ima supermarketi, skolo gradinka parkovi. 10 minuti peski do centarot na gradot. Cena po dogovor na lice mesto. Itno! Povelete

Kisela voda
075570565
Leaflet
Në fillim