Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO KISELA VODA

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 26 Maj 11:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Се продава трособен стан во Кисела Вода кај ресторан Журнал.
Истиот располага со квадратура од 75 м2 на 1-ви кат со две спални соби, голем дневен простор со трпезарија, кујна, тераса, една бања и еден гостински тоалет.

Цена: 65.000 еур (цената не е фиксна)
Шифра: ПС 8714
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
IMAME POTREBA OD STANOVI ZA IZDAVANJE VO MI - DA 0 МКД
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KARPOS 3 400 ЕУР
KUKA KAJ TEFERIC KISELA VODA 170 000 ЕУР
ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR OD 80m2 VO CENTAR 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione