Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

URBAN LIVING PRODAVA EXTRA STAN VO KISELA VODA

73 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: URBAN LIVING 20 Qer 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra C150

Se prodava trosoben stan, so dve spalni od 77m2 i 14 m2 terasi i podzemna garaza od 26m2. Na treti sprat so lift i gradsko parno Na ul. Gorge Sugare. Cena 73 000 evra, so moznost za dogovor.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
Se izdava novo moderno namestena garsonjera 270 EUR
Odlicen dvosoben stan kaj Univerzalna 250 EUR
URBAN LIVING  IZDAVA STAN VO ELENA LUKA 280 EUR
NOV STAN 2 SPALNI LUKSUZNO NAMESTEN NOV MEBEL 400 EUR
Në fillim