Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2,5 Soben stan vo Kisela Voda

59 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 Nën 14:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се продава 2,5-собен стан во К.Вода ( во близина на општината ) од 73м2, на 1 кат , можност да се изведе уште една спална, има паркинг и подрум . Има и лифт . Цената е преговорлива
ш.258
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Në fillim