Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2-sob stan Aerodrom

41 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 19 Qer 13:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava namestena garsonjera Kisela Voda 180 ЕУР
Se izdava 3-sob namesten stan-Debar Maalo 350 ЕУР
Se izdava 3 sob namesten stan Kapistec 300 ЕУР
Se izdava 2-sob namesten stan Centar 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: J3674
Se prodava 2-sob stan vo Aerodrom, kaj Plama. Stanot e so vkupna povrsina od 43m2 na 2 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa.
Cena: 41.500Evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
3 soben nevseluvan stan 60m2 Centar 70 000 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor vo Centar Prolet 400 ЕУР
Se izdava deloven prostor 90m2 vo Debar Maalo 600 ЕУР
Se izdava 2 sob nov namesten stan vo Kapistec 250 ЕУР
Në fillim