Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2-soben stan 62m2-Karpos 4

62 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 29 Nën 15:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava nov namesten stan vo Debar Maalo,70m2 500 ЕУР
3 Soben stan vo Centar 80 000 ЕУР
Se izdava 2-sob namesten stan-Leptokarija 350 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera Kozle 170 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: J3556
Se prodava 2-sob stan vo Karpos 4, sproti Specijal pekara, so vkupna povrsina od 62m2 na 4 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, banja, terasa.
Cena: 62.000evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Ekskluzivna kuka od 395m2 vo Kadino 250 000 ЕУР
Se izdava opremen deloven prostor Taftalidze 1 400 ЕУР
Se izdava 3 sob namesten stan Kozle 400 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 75m2 Centar 350 ЕУР
Në fillim