Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2 SOBEN STAN NA VODNO

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 03 Pri 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO KARPOS 3 51 000 ЕУР
3 soben stan od 59m2 vo Hrom 51 000 ЕУР
Objekt od 153m2 vo Kozle 155 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CRNICE 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
НА ВОДНО ВО БЛИЗИНА НА ОУ.КОЧО РАЦИН СЕ ПРОДАВА 72М2 СТАН ,СО ЕДНА СПАЛНА, И КОНФОРНА ДНЕВНА, ФРАНЦУСКА ТЕРАСА, НА ПОТКРОВЈЕ, СО ЛИФТ И ПАРНО, СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СО НОВ МЕБЕЛ,ОРИЕНТИРАН И/Ј,СО ИЛ. Ш.5573
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO NOVO LISICE 65 000 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO KOZLE 500 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 10 000 МКД
3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 65 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione