Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2 SOBEN STAN VO KAPISTEC

66 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 03 Qer 12:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Se izdava 3soben namesten stan vo Debar Maalo 340 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN PRAZEN STAN VO TAFTALIGE 1 300 EUR
Se izdava 2 soben stan vo Karpos 4 230 EUR
3 SOBEN STAN VO AERODROM 65 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО БЛИЗИНА НА ЗЕБРА СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 60М2, НА 8/13 КАТ, СО ЕДНА ЛОГИЈА + ТЕРАСА, ОРИЕНТИРАН С/ЈЗ ,ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН, ОСВЕН КУПАТИЛО НЕ Е РЕНОВИРАНО , СО ИЛ. Ш.5277
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR
SE IZDAVA KANCELARISKI I MAGACINSKI PROSTOR 3 EUR
Se izdava 3 soben stan na Vodno 0 EUR
Deloven prostor vo Centar 88 800 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione